I pro vodáckou sezónu 2024 jsme pořídili další nové vybavení!!

V naší půjčovně lodí si vybavení vyberou jak zkušení vodáci, tak i začátečníci a rodiny s dětmi.

Vzhledem k rostoucí oblibě nafukovacích plavidel, nabízí naše půjčovna lodí nejen plastové dvoumístné kánoe Vydra ale především několik druhů raftů a nafukovací kánoe Baraka. Nejoblíbenějším raftem je Colorado 450 až pro 6 vodáků. V nabídce máme i novější model Ontario 450 S, který vyniká svou rychlostí. Pro menší posádky pak nabízíme Colorado 360.

Všechny lodě a rafty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ke každé lodi a raftu dáváme koníčkovací lano pro snazší spouštění přes nesjízdný jez či přivázání ke břehu. Samozřejmostí je i houba pro vysoušení kánoe.

Plastová kánoe Vydra

Výrobce: Maku

Počet osob: až 3

Délka: 445 cm

Šířka: 80 cm

Nosnost: 280 kg

Hmotnost: 38 kg

Popis:

Kánoe Vydra je nejoblíbenější a nejpoužívanější typ dvoumístné lodi na český řekách. Loď je odolná, vyrobená z PE materiálu a má vynikající jízdní vlastnosti, je lehká, snadno ovladatelná a dostatečně rychlá. Konstrukce je prakticky stejná jako laminátová Vydra. Tato kánoe je určena pro širokou vodáckou veřejnost, zvláště pak pro ty, kteří chtějí sjíždět na řekách všechny vodácké terény včetně jezů prakticky za jakéhokoliv stavu vody. Vydra je vhodná pro sportovní turistiku i rodinnou dovolenou. Do lodi se vejdou dva barely nebo v nouzi barel a malé dítě. Kánoe není vybavena třetí sedačkou.

Nafukovací kánoe Baraka

Výrobce: Gumotex

Počet osob: až 3

Délka: 410 cm

Šířka: 105 cm

Nosnost: 350 kg

Hmotnost: 23,5 kg

Popis:

Samovylévací kánoe BARAKA je ideální loď na turistiku i na těžkou divokou vodu. Mimořádně pevný trup má výborné jízdní vlastnosti, které posádka ocení zejména při plavbě v peřejích. BARAKA nabízí bezkonkurenčně bohatou vnitřní výbavu a mimořádně velký vnitřní prostor. Loď uveze 2 pasažéry a 1 dítě, respektive 350 kg nákladu. BARAKA je správná volba pro vodáky, kteří nechtějí dělat kompromisy.

Nafukovací raft Colorado 450

Výrobce: Gumotex

Počet osob: až 6

Délka: 450 cm

Šířka: 160 cm

Nosnost: 600 kg

Hmotnost: 37,5 kg

Popis:

COLORADO 450 je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích. Legendární COLORADO sloužilo jako plavidlo na mnoha expedicích do odlehlých koutů světa a dodnes je nejpopulárnějším závodním člunem v Čechách.

Nafukovací raft Ontario 450 S

Výrobce: Gumotex

Počet osob: až 6

Délka: 450 cm

Šířka: 157 cm

Nosnost: 630 kg

Hmotnost: 30 kg

Popis:

Ontario 450 S je delší verzí osvědčeného ONTARIA 420, vybavenou navíc samovylévacím dnem. V novém ONTARIU 450 S je více místa na bagáž a vy se tak můžete vydat na putování po řekách s celou rodinou, kde Vás člun překvapí svojí rychlostí. Jedná se o nejrychlejší vícemístný člun z produkce GUMOTEX! Pro aktivní vodáky je skvělou volbou do peřejí, bez potíží zvládá divokou vodu do obtížnosti WW 3 a vyniká svojí obratností. Zde oceníte i jeho samovylévací dno vybavené otvory se zpětnými klapkami. Voda, která se dostane do člunu sama odtéká otvory v zádi a zpětné klapky vylepšují jízdní vlastnosti člunu. ONTARIO 450 S je univerzální moderní raft pro všechny.

Nafukovací raft Colorado 360

Výrobce: Gumotex

Počet osob: až 4

Délka: 360 cm

Šířka: 160 cm

Nosnost: 500 kg

Hmotnost: 28,5 kg

Popis:

COLORADO 360 je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Čtyřmístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích. Legendární COLORADO sloužilo jako plavidlo na mnoha expedicích do odlehlých koutů světa a dodnes je nejpopulárnějším závodním člunem v Čechách.

Pádlo - C1 Panda

Výrobce: Panda

Délka: 145 cm a 155 cm

Popis:

Pádlo PANDA je klasické kanoistické plastové pádlo s duralovým dříkem, vhodné jak na turistiku tak i na rafting. List a hlavička pádla jsou vyrobeny z houževnatého plastu, dřík pádla je opatřen zesílenou bužírkou.

Dětské pádlo - Panda

Výrobce: Panda

Délka: 110 cm, 120 cm a 130 cm

Popis:

Pádlo PANDA je klasické dětské kanoistické plastové pádlo s duralovým dříkem, vhodné jak na turistiku tak i na rafting. List a hlavička pádla jsou vyrobeny z houževnatého plastu, dřík pádla je opatřen zesílenou bužírkou.

Barel

Výška: 55 cm

Průměr: 40 cm

Průměr hrdla: 25 cm

Popis:

Zesílená varianta oblíbeného barelu. Barel má široký šroubovací uzávěr se silikonovým těsněním, vejde se napříč do lodě, originál do kanoe. Úchyty umožňující snadnější nošení.

Vesta Hiko Baltic Rent

Výrobce: Hiko

Velikosti: S/M, L/XL a XXL

Popis:

Vesta určená pro universální. Rozepínání vpředu a utahovací systém zaručuje pohodlné oblékání i nošení.

Vesta BALTIC Rent je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-5 a poskytuje stahování v pase popruhem, rozepínání vpředu, utahovací boky a vnitřní materiál PVC Soft Foam.

Dětská vesta Hiko Baby

Výrobce: Hiko

Velikosti: I, II, III

Popis:

Plovací vesta pro nejmenší vodáky. Je certifikovaná podle normy EN 395 jako záchranná vesta s možností použití i pro neplavce.

Vesta BALTIC Rent je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-4. Plovací vesta pro nejmenší vodáky s rozpínacím popruhem na přezku mezi nohama, který brání vyklouznutí z vesty. V předu se zapíná dvěma přezkami s nastavitelnými popruhy.